Je možné milovat dva lidi?

4. července 2013 v 12:29 | Kačíí |  Mix
Ahojky,doufám že si užíváte prázdniny jako já,nebo i případně lenošíte doma a zapomínáte na školu,který mnohým z nás ten rok značně znepříjemnila.Snad i ukazování vysvědčení rodičům jste přežily-asi ano,když tenhle článek čtete-a teď už máte jenom oddych.Já jsem své prázdniny začala návštěvou Dinoparku.Spousta lidí si myslí,že už jsem na to velká,ale byla jsem tam hlavně kvůli bráchovi,ikdyž fotky mám odtamtud hezké a člověk se doví a uvidí i něco nového.Potom jsme ještě jeli na bobovou dráhu,nakoupili jsme každý asi 5 jízd a jelo se.Miluju ten pocit,kdy je vítr proti vám a vy ho cítíte v obličeji,vlasy vám lítají a každý je tak "svobodný"...No,asi jsem trochu na hlavu,ale miluju rychlost a živly jako je déšť,vítr a bouřka.takže tohle mě potěšilo.Potom jsme se jeli podívat do Krkonoš,a to na Mumlavské vodopády,což byla taky nádhera.Zítra se asi pojedeme vykoupat-pokud někde bude otevřeno a já se budu moct ponořit do vody,užít si na tobogánech a na chvíli budu lehčí a hubenější-věděli jste,že voda nadnáší (to asi ano),ale že ve vodě nejde skoro "vystrčit" břícho,a tímpádem jsme hubenější?


Tenhle článek má být ale halvně o mém aktuálním rozhodování a uvažování,jestli je možné milovat dva lidi najednou.Nikdy jsem to úplně nechápala,nebyla si tím jista a nebyla rozhodnutá,ale teď mi tak došlo,nebo si tak myslím,že to asi možné je.Sice to asi nebude úplně stejná intenzita.Pokud má ale někdo v hlavě zmatek z předchozího vztahu nebo zamilování a najednou se objeví někdo nový,dívka se do něj zamiluje,může být na problém vystaráno.Možná že jsem takhle psychicky narušená jenom já-alespoň mě se teď tohle stalo-stejně je to ale docela dobré a nekonečné téma k uvažování :) Holka bude totiž uvažovat,který z nich je lepší,kterého víc miluje,případně kdo ji víc rozesměje,kdo má lepší kamarády,prostě kdo má víc kladů.Pak se ale nebude moci rozhodnout,protože tohle posuzování je vždycky těžké...


Mně se totiž stalo to samé.S jedním...řekněme kamarádem jsem měla trochu složitější vztah a teď jsem potkala někoho nového.Zatím mezi sebou nic nemáme.Pořád ale přemýšlím,kdo je jen můj kamarád,koho doopravdy miluju a kdo je v mém srdci tak z principu,kvůli minulosti.Řekla bych tedy,že pokud to nemá holka (nebo kluk) v halvě úplně srovnané,může milovat dva kluky.Je totiž těžké,naplno projevit své city,když ani ona sama neví,co ke komu cítí.V představách si představuje oba kluky (samozřejmě ne najednou),pokaždé v jiné situaci a každé ráno,každý den se rozhoduje,kdo z nich je pro ni teda ten pravý a kdo v jejím srdci bude mít nějaké trvalejší místo.
Bohužel,láska je komplikovaná,ale pokud by se každý hned zamiloval na 1. pohled,nebylo by to ono a stejně bychom spolu nevydrželi...


Co si o tomhle tématu myslíte vy?
Ocitly jste se někdy v téhle situaci?
Může tedy člověk milovat-ne mít rád,ale milovat-2 lidi najednou?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Amy Amy | Web | 4. července 2013 v 12:58 | Reagovat

Já si myslím, že se to stát může. Já jsem to upřímně ještě nezažila a zažít to nechci, protože to musí být hodně složitá situace. Je to velmi zajímavé téma. Pěkný článek :)

2 Kája Kája | Web | 4. července 2013 v 18:32 | Reagovat

já si mylím,že to možné je....ale nikdy se mi to ještě nestalo...:-)

3 Mrs.Anet Mrs.Anet | Web | 9. července 2013 v 10:48 | Reagovat

Nejsi sama. Já taky miluji déšť, vítr a bouřky mi nevadí. :-)

Myslím, že když máš třeba přítele a zamiluješ se do někoho dalšího, měla bys přítele nechat, i když to může být těžké. Kdybys ho vážně milovala, nezamiluješ se do ikoho jiného. Nevím. V téhle situaci jsem ještě nebyla :D , takže nemůžu pořádně soudit. :-)

4 Kačíí Kačíí | Web | 10. července 2013 v 18:01 | Reagovat

[3]: No,já jsem to asi nesrozumitelně napsala,myslela jsem to tak,že teď nechodím s nikým,ale miluju dva lidi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama